sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Narodowe Czytanie w Głuszycy
2023-08-02 12:46

Centrum Kultury-MBP w Głuszycy  - jak co roku - zaprasza mieszkańców do włączenia się do ogólnopolskiej akcji upowszechniającej czytelnictwo. W piątek 1 września o godz. 17:00 zapraszamy do sali widowiskowej, gdzie usłyszymy wybrane fragmenty „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej, tegorocznej lektury „Narodowego Czytania”.


Wydarzenie ubogaci występ muzyczny. Po raz pierwszy na scenie wystąpią Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Grzmiącej przy akompaniamencie członków Głuszyckiej Orkiestry Dętej. Wydarzenie objęła Patronatem Honorowym Para Prezydencka.

 

Do udziału w „Narodowym Czytaniu” serdecznie zapraszają Burmistrz Głuszycy Roman Głód, Przewodniczący Rady Miejskiej w Głuszycy Grzegorz Milczarek oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy.

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: