sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Finał WOŚP w Głuszycy
2023-01-18 11:23

To już 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Orkiestra w tym roku gra na rzecz walki z sepsą - zarówno dla młodych, jak i starszych - w każdym wieku! WOŚP wspiera również Głuszyca. Już 29 stycznia każdy mieszkaniec Głuszycy może wspomóc akcję poprzez dorzucenie swojego wkładu - czy to do puszki wolontariuszy kwestujących na ulicach, czy to biorąc udział w finałowym wydarzeniu w Centrum Kultury - MBP.


Od godz. 8:00 odbędzie się pokazowa kąpiel morsów na urokliwym trzecim stawie w Głuszycy organizowana przez Klub Dobra Energia Głuszyca. W Parku Jordanowskim o godz. 10:00 wraz z lokalnym pasjonatem historii Grzegorzem Czepilem będzie można pójść na rodzinny spacer „szlakiem głuszyckich tajemnic”, a po spacerze napić się aromatycznej kawy i herbaty, na którą zapraszają właściciele „Jadła”.

 

Finałowe granie w sali widowiskowej Centrum Kultury-MBP rozpocznie się o godz. 15.00 hymnem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który wykona Głuszycka Orkiestra Dęta, a potem zagra swój koncert. Ok. godz.15.30 druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej zaprezentują, jak fachowo i bezpiecznie udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym. Warto przyjść i zobaczyć, jak pomóc drugiemu człowiekowi potrzebującemu pomocy. Ok. godz. 16 zobaczymy pokaz walk w wykonaniu uczestników klubu Teakwon-do Taipan z Głuszycy, a ok. 16.30 swoje niezwykłe umiejętności zaprezentują tancerze ze Szkoła Tańca Cordex w Wałbrzychu.

 

Gwiazda wieczoru pojawi się na scenie o godz. 17. Będzie to zespół ze Śląska – Maciej Lipina & Ścigani, którzy grają rocka i bluesa. Zespół jest oddany temu brzmieniu i od 20 lat koncertuje po całej Polsce. Sekcja rytmiczna wraz z rasowym wokalem i gitarą zagwarantują niezapomniane wrażenia muzyczne. Muzyka „Ściganych” rozbudza emocje, energetyzując publiczność. Będzie się działo!

 

W czasie finału wystąpią także uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez Radosława Zychala, a także Maria Kuźma – zwyciężczyni konkursu „Wałbrzych na talent”. Będzie także „słodki kącik” prowadzony przez panie z Rady Kobiet.

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny, ale wrzut do puszki wolontariuszy bardzo mile widziany.

 

Zapraszamy! Zagrajmy razem! „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich- dużych i małych”!

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: