sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
E-przewodnik kulturalny Fundacji Camerata Varsovia
2015-04-27 14:34

Internetowy przewodnik promujący muzykę klasyczną oraz sztukę współczesną np. street art to projekt, na który Fundacja Camerata Varsovia otrzyma wsparcie z UE w wysokości ponad 286 tys. zł.
E-przewodnik informacji kulturalnej jest skierowany do twórców, amatorów i entuzjastów w szczególności muzyki klasycznej, ale również do osób poszukujących informacji o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych na Mazowszu i w kraju. Oprócz przewodnika powstanie również specjalny moduł społecznościowy - forum, na którym użytkownicy będą mogli wymieniać się informacjami o najciekawszych inicjatywach kulturalnych, pomysłami, a także spostrzeżeniami na temat muzyki poważnej. To doskonała oferta zarówno dla warszawiaków, jak i turystów z całej Polski i z zagranicy. Informacje w przewodniku będą dostępne w języku angielskim. Dzięki zastosowanym systemom usprawniającym, będą mogły z niego korzystać osoby niepełnosprawne, w tym słabowidzące.


Celem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim krzewienie twórczości amatorskiej w takich dyscyplinach jak muzyka chóralna oraz śpiew solowy, muzyka kameralna, malarstwo, grafika oraz fotografia, teatr, taniec czy street art.

W ramach projektu powstaną również materiały w wersji drukowanej - ulotki i informator.

Tytuł projektu: Stworzenie i rozwój e-przewodnika informacji kulturalnej z uwzględnieniem twórczości amatorskiej muzyki klasycznej.

Beneficjent: Fundacja Camerata Varsovia

Całkowita wartość projektu: 381 792,00 zł

Kwota dofinansowania: 286 344,00 zł

Działanie: 6.1. KulturaAutor: bip.mazovia.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: