sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Truskawka za nami
2014-08-11 10:40

Demia Doberman Live Band reprezentujący mieszankę hip hopu i rocka został zwycięzcą tegorocznego przeglądu muzycznego Truskawka. Jury zwycięzcę wybrali jednogłośnie!


Na jeden dzień Park Centralny w Świdnicy przemienił się w wielka scenę koncertową, gdzie bawić mogliśmy się w rytmach metalu, rocka, jazzu, punka i hip hopu. Przez kilka miesięcy jury wybierało zespoły, które swoje umiejętności mogły zaprezentować w weekend. Tym razem to nie głosowanie sms- owe zdecydowało o tym kto dostanie się do finału, a właśnie jury. Imprezę rozpoczął zespół Lunapark, który czerpie inspiracje z różnych stylów, dlatego i ich muzyka jest tak barwna. Na scenie pokazali, że rozrywkowe utwory instrumentalne nie są muzyczną niszą, mogą równie mocno utkwić w pamięci słuchacza jak piosenki wokalno instrumentalne. Zaraz po nich na scenę wyszedł Demia Doberman Live Band, który niemal natychmiast podbił gusta uczestników imprezy. Występ promował solową płytę świdnickiego rapera/ wokalisty „Demii Dobermana” w konwencji rockowego show. To właśnie Demia Doberman Live Band, okazał się w tym roku niekwestionowanym zwycięzcą. Jury decyzję podjęło jednogłośnie. - Gratulujemy! Dziękujemy też wszystkim pozostałym zespołom konkursowym - The Needle, Rebel Division, Lunapark- pozakonkursowym - The Analogs, Pornos Karabinos - oraz widzom – było nam niezmiernie miło gościć Was wszystkich w Parku Centralnym w Świdnicy.- mówią organizatorzy. Zwycięzca otrzymał nagrodę finansową w wysokości 2 tysięcy złotych oraz słoik konfitur, oczywiście truskawkowych.
Źródło: 30minut.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: