sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Zaśpiewała i wygrała
2014-02-20 11:22

Patrycja Bąbel została laureatką (w kategorii klas IV-VI) jedenastej edycji konkursu Kolęd i Pastorałek. Jego organizatorem był Gminny Zespół Szkolno- Przedszkolny w Czarnym Borze, filia w Witkowie.


Co roku konkurs Kolęd i Pastorałek, cieszy się bardzo dużą popularnością. Biorą w nim udział zarówno uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych jak i reprezentanci bibliotek, ognisk muzycznych, domów kultury oraz świetlic. W tegorocznej edycji zaprezentowali się także uczestnicy z Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie - Gorcach. Sekcję wokalną zespołu Boguszów 500 prowadzoną przez Małgorzatę Owczarczak reprezentowali Justyna Gołębiowska oraz Paweł Nowak. Natomiast grupę muzyczną prowadzoną przez Katarzynę Pierzchałę w MBP-CK Fili nr 4 reprezentowała Patrycja Bąbel. Patrycja jako jedyna uczestniczka konkursu, podczas śpiewania kolędy pt. Gore Gwiazda Jezusowi, samodzielnie akompaniowała sobie na gitarze. Wykonanie to zostało docenione przez jury, które postanowiło przyznać jej I miejsce w kategorii klas IV-VI. Justyna Gołębiowska zajęła II miejsce, w kategorii klas I-III. Zaśpiewała kolędę pt. Kołysanka, przy której akompaniowali jej Paweł Nowak oraz Salve Banaś. Natomiast Paweł Nowak za wykonanie pastorałki pt. Bosy Pastuszek otrzymał wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.
Źródło: 30minut


 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: