sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
niagaro.pl - serwis z muzyką na żądanie (MOD)
2013-01-08 14:59

Latem 2010 roku EUROZET (właściciel m. in. Radia ZET) uruchomił serwis z muzyką na żądanie  Niagaro.pl Serwis stworzony przez Artegence rentowność ma osiągnąć już za dwa lata.Na starcie umowy na bazie których publikowana jest muzyka zostały podpisane z takimi wytwórniami jak Universal Music Polska i Sony Music Polska. Cele stawiane przed Niagaro to 750 tysięcy użytkowników i 20 tysięcy płacących, a taki wynik ma być osiągnięty w 12 miesięcy.


Użytkownicy www.niagaro.pl mają możliwość słuchania ulubionych utworów online, tworzenia własnych playlist i dzielenia się nimi z innymi internautami, jak również ściągania muzyki w formacie mp3 bez DRM na komputer lub telefon komórkowy.

Platforma oferuje trzy poziomy dostępu. Serwis daje niezarejestrowanym użytkownikom możliwość bezpłatnego odsłuchiwania muzyki z bazy ponad 2 mln utworów. Użytkownicy niezarejestrowani będą mogli słuchać predefiniowanych playlist, a także skorzystać z mechanizmu dostosowującego muzykę do indywidualnych gustów użytkownika. Po zarejestrowaniu internauci uzyskają dostęp do wszystkich playlist innych użytkowników, a ich preferencje muzyczne zostaną zapamiętane przez system. Istnieje możliwość importowania swojej listy odtwarzania z profilu na Last.fm oraz importu kontaktów z Facebooka.

W opcji odpłatnej można skorzystać z dwóch rodzajów abonamentów - „kup dostęp" (umożliwiający streaming dowolnych utworów wybranych przez użytkownika w okresie: dobowym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym) i „kup pakiet" (umożliwiający miesięczny lub roczny streaming dowolnych utworów wybranych przez użytkownika, a także dostęp do ściągania mp3). W odróżnieniu do dwóch pozostałych poziomów dostępu, użytkownicy wersji płatnej nie będą musieli oglądać reklam.

Ceny za dostęp do usług odpłatnych oferowanych przez serwis zaczynają się od 3 zł + VAT (pakiety - od 9,99 zł + VAT). Opłat można dokonywać za pomocą smsów, przelewów lub karty kredytowej. Kupując dostęp lub pakiet internauci będą mogli tworzyć własne playlisty i korzystać ze wszystkich funkcji serwisu. EUROZET do tej pory podpisało kontrakty z Universal Music Poland oraz Sony Music Poland. Wersja BETA serwisu będzie działała do końca sierpnia. Na wrzesień 2010 EUROZET przewiduje podpisanie kolejnych kontraktów.

Niestety po dwóch latach serwis został zamknięty.

Jesteś zainteresowany domeną niagaro.pl? Napisz na adres domena@hmsales.pl

Źródło: radiozet.netWróć
dodaj komentarz | Komentarze: