sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Zaśpiewa kolędy
2012-12-14 10:17


W sobotę 15 grudnia o godz. 17:00 na największym w Polsce Jarmarku Bożonarodzeniowym na wrocławskim rynku odbędzie się Koncert Kolęd Edyty Nawrockiej. Z tej okazji artystka przygotowała niespodziankę dla wszystkich, którzy mieliby ochotę razem z nią zaprezentować się w świątecznym repertuarze przed kilkudziesięcio tysięczną publicznością. Każdy chcący się zgłosić powinien nagrać filmik na którym wykonuje dowolną kolędę lub pastorałkę (w języku polskim lub angielskim) i wysłać go na adres manager@edytanawrocka. pl. 


 Zgłoszenia nadsyłać można do 5 grudnia. - Koncert na tak ogromnym wydarzeniu, przy najsłynniejszej w kraju choince, przed dziesiątkami tysięcy ludzi to ogromne przeżycie. Kiedy byłam mała i zbliżały się święta, bardzo marzyłam, by móc gdzieś wystąpić w kolędowym repertuarze. Wiem, że mnóstwo ludzi także o tym marzy i skoro mogę spełnić pragnienia choć jednej osoby, to wiem, że warto, stąd ta inicjatywa. Nawet jeśli nie na scenie, to i tak warto być uczestnikiem Jarmarku, by poczuć magię nadchodzących świąt. Szczególnie zapraszam na sobotni wieczór, na mój koncert- mówi Edyta Nawrocka. Dla tych, którzy preferują zabawę w klubowych rytmach, Edyta Nawrocka zagra dwa koncerty w Warszawie już 30 listopada i 1 grudnia. (red)
źródło: 30 minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: