sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Doom metalowe Zaduszki Doom metalowe Zaduszki
2012-11-23 12:08


Obscure Sphinks, Orchard, Belzebong, a także wiele innych mniej lub bardziej znanych zespołów metalowych przyjechało do Świdnicy w ramach muzycznych Zaduszek. To jednak nie koniec mocnych brzmień. Już jutro w Klubie Baszta wystąpią Disorder, Collision i Morte. Zaduszki nie muszą kojarzyć się z zadumą i smutkiem. Dla tych, którzy nie chcieli długiego weekendu spędzić wyłącznie na cmentarzach, czekało wiele atrakcji. Świdnickie kluby i bary przygotowały halloweenowe zabawy, zaś w Baszcie i Sali Teatralnej odbyły się koncerty zespołów metalowych.


Imprezy zorganizowane zostały w ramach muzycznych Zaduszek – ZADOOMY. Pierwsi wykonawcy, których usłyszeć mogliśmy w świdnickim Klubie Baszta przyjechali aż z Wodzisławia i Lublina. Zespoły reprezentowały doom metal, a w ich muzyce można było usłyszeć echa klasyków z Black Sabbath, którzy nadali gatunkowi charakter. W Sali Teatralnej natomiast wystąpił Job Karma, jedna z ważniejszych formacji industrialno – ambientowej, w której usłyszeć można zarówno brzmienia elektroniczne jak i materiały filmowe. Największą atrakcją muzycznych Zaduszek był zespół Obscure Sphinks, który znany jest również za naszą zachodnią granicą. Grupa występowała już na takich imprezach jak OFF Festival i Brutal Assault. Po występie, członkowie zespołu chętnie pozowali do zdjęć z fanami, którzy licznie przybyli na koncert grupy. Dla tych, którzy nadal czują niedosyt mocnej muzyki, już jutro w Klubie Baszta wystąpią Disorder, Collision i Morte. Wstęp tylko 5 złotych o godzinie 19.00.
Izabela Patro
źródło: 30 minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: