sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Piosenki Maryli Rodowicz
2012-05-22 11:34


Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zapraszają na XIII Gminny Przegląd Muzyczny Młodych Artystów –„Wysypisko”, który odbędzie się 19 maja 2012 roku o godzinie 10.00 w świetlicy wiejskiej w Lutomi Górnej. Ideą konkursu jest, by był to przegląd jak zawsze bez barier - prowadzony przez dzieci dla dzieci.


Organizatorom nie zależy bowiem na twardej walce i rywalizacji, ale na wspólnym muzykowaniu i obcowaniu z muzyką w formie zabawy. Tegoroczny konkurs, w którym udział wezmą wychowankowie przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Świdnica odbędzie się pod hasłem : Wszyscy kochamy Małgośkę, czyli piosenki Maryli Rodowicz. Dla zwycięzców przygotowano nagrody, dla wszystkich wspaniałą zabawę i nowe doświadczenia, ponieważ wszystkie utwory będą wykonywane z żywym akompaniamentem zespołu „BIG- BAND”. (red)

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: