sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Fenomen Trio
2012-05-15 15:57


Świebodziczanie doskonale już znają i cenią sobie koncerty w wykonaniu Fenomen Trio, czyli trójki znakomitych artystów Filharmonii Sudeckiej. Po raz pierwszy mieli okazję wysłuchać utworów muzyki klasycznej w pięknej scenerii zrewitalizowanego Parku Miejskiego. Wiosenny koncert inaugurujący cykl spotkań „z muzyką w sercu miasta” odbył się 1 maja w nowej muszli koncertowej, przy pięknej, ciepłej pogodzie i licznie przybyłej publiczności. Była to doskonała okazja by miło i przyjemnie spędzić kolejny dzień długiego, majowego weekendu.


Muzyków oraz świebodziczan przywitała w imieniu burmistrza miasta Bogdana Kożuchowicza kierownik Wydziału Promocji UM, Marzena Korona-Kruk. Artyści z Fenomen Trio zaserwowali publiczności godzinną ucztę muzyczną. Mieszkańcy mogli usłyszeć lekkie walczyki i marsze wiedeńskich i austriackich kompozytorów, muzycy brawurowo wykonali także m. in. słynne Libertango Astora Piazzolli czy Eine Kleine Nachtmusic Wolfganga Amadeusza Mozarta. Publiczność każdy utwór nagradzała gorącymi brawami. Kolejne spotkanie z muzyką w sercu miasta już za miesiąc. (red)
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: