sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Nawrocka w stolicy
2012-05-15 15:45

Już w przyszłym tygodniu ruszą zdjęcia do nowego teledysku Edyty Nawrockiej. Tym razem wybór padł na naszą stolicę. Oprócz nowoczesnej architektury Warszawy, na której w głównej mierze skupią się producenci, w klipie wystąpią profesjonalni tancerze. Nie zabraknie ujęć klubowych, które zarejestrowane zostaną podczas koncertów, jakie Edyta zagra w stolicy w czasie Majówki. Wybór padł na najnowszy utwór „New Chapter”, który nie miał jeszcze swojej oficjalnej premiery. Podobnie jak w przypadku „Escape This World” nastąpi ona wraz z premierą teledysku. - To była spontaniczna decyzja. Do Warszawy miałam lecieć w celu zagrania kilku koncertów i odbycia kilku spotkań. Nagle wszystko obróciło się o 180 stopni. Niestety bilety lotnicze już posiadam, dlatego nie mogę zabrać z sobą całego sprzętu. To, czego nie uda nam się zmieścić, zarezerwowaliśmy na miejscu. Czeka na nas m.in. sterowany automatycznie slider, po którym lustrzanka może ślizgać się na ukos. Efekt tego będzie zniewalający - zapewnia Edyta. Zdjęcia zarejestrowane zostaną podobnie jak na Malediwach aparatem Canon EOS 7D a gromadzenie materiału video ma trwać dziesięć dni. Jak zapowiadają producenci będzie to teledysk bardzo modernistyczny. Premiera na przełomie maja i czerwca. (red)
źródło: 30minut
Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: