Mateusz Puławski, Łukasz Kokoszko i Dziubek Band wystąpią w Galerii Świdnickiej w ramach przedłużonych 19. Międzynarodowych Świdnickich Nocy Jazzowych. Tym razem impreza wychodzi poza kluby w zupełnie nowej formie, zwanej „Jazz dla mas”. „Jazz dla mas” to całkowita nowość, gdyż imprezy muzyczne po raz pierwszy zorganizowane zostaną po za świdnickimi klubami.
W ten weekend każdy z nas będzie mógł posłuchać dobrego grania w Galerii Świdnickiej, gdzie specjalnie na podobną okazję wybudowano scenę muzyczną. Już dzisiaj o godzinie 18.00 wystąpi zespół Dziubek Band, charakteryzujący się dźwiękami w stylu pop, smooth jazz, R&B oraz groove music. Zespół zagra dla nas utwory z okresu lat ‚60 i ‚80. Jutro zaś, o tej samej porze będziemy gościć Mateusza Puławskiego oraz Łukasza Kokoszko w duecie Duo Gitarinet. Zaprezentują oni odmienny, niż poprzedniego dnia, styl muzyczny oparty na gitarze klasycznej i elektrycznej. Z pewnością także nie zabraknie znanych i lubianych przez wszystkich utworów wielkich artystów. To jednak nie koniec wrażeń, gdyż w przyszły weekend zapraszamy do zabawy przy bluesowych i jazzowych dźwiękach oferowanych w Klubie Bolko przez świdnicki zespół Sony Blues, którego mogliśmy również jakiś czas temu posłuchać w Pubie Higlander, gdzie teraz zaśpiewają dla nas wokaliści z zespołu Luna Park. Izabela Patro
źródło: 30minut
14 lutego w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju odbędzie się pokaz filmu o miłości.
czytaj więcej14 lutego 2026 roku Stara Kopalnia stanie się miejscem, w którym Walentynki będzie można celebrować na wiele sposobów - od kameralnego koncertu, przez nastrojową ślizgawkę, po wspólne chwile spędzone w wyjątkowej, industrialnej przestrzeni. To walentynkowy wieczór zaprojektowany tak, by każdy mógł wybrać swój własny sposób na świętowanie.
czytaj więcejPrawdziwą muzyczną ucztę zgotowali, zgromadzonej licznie publiczności w Bibliotece+ Centrum Kultury, artyści z Only Kwartet. Koncert rozpoczął się krótkiej prezentacji gminnych inwestycji zrealizowanych w 2025 roku
czytaj więcejWielkimi krokami zbliża się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie może go zabraknąć w Głuszycy. Zapraszamy serdecznie 25 stycznia do wspólnego grania! Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji!
czytaj więcejZapraszamy na wyjątkowe świętowanie pełne wzruszeń, muzyki i międzypokoleniowej radości w Galerii Victoria - 21 stycznia w godzinach 11:00 - 15:00.
czytaj więcej