sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Violetta Villas nie żyje
2011-12-12 11:03


Prokuratura Rejonowa w Kłodzku prowadzi postępowanie przygotowawcze w związku ze śmiercią Czesławy Gospodarek, znanej pod pseudonimem artystycznym jako Violetta Villas, do której doszło w dniu 5 grudnia br. w godzinach wieczornych, w miejscu jej zamieszkania w Lewinie Kłodzkim.Ta wiadomość wstrząsnęła całą Polską. We wtorek, w wieku 73 lat zmarła Violetta Villas, polska artystka estradowa, aktorka filmowa, teatralna i rewiowa, kompozytorka oraz autorka tekstów. Na wniosek prokuratury zdecydowano o przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych i otwarciu zwłok pokrzywdzonej, która zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Prowadzone postępowanie ma na celu wyjaśnienie okoliczności i przyczyny zgonu, a w szczególności ustalenie czy do śmierci pokrzywdzonej nie przyczyniło się przestępcze zachowanie osób trzecich.
 


źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: