sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Udany koncert
2011-12-27 09:12

Ponad dwudziestotysięczna publiczność towarzyszyła Edycie podczas jej Koncertu Kolęd na wrocławskim rynku. Jarmark Bożonarodzeniowy to prawdziwe świąteczne wydarzenie. Wałbrzyszanka wykonała aż osiem najsłynniejszych polskich kolęd oraz znane amerykańskie pastorałki. Przez cały czas wraz z nią kolędowały zgromadzone na rynku tłumy wrocławian oraz przyjezdnych uczestników jarmarku. - Atmosfera podczas koncertu była magiczna. Wrocławski rynek był wypełniony po brzegi. Jarmark Bożonarodzeniowy w stolicy Dolnego Śląska jeszcze trwa i chętnie wystąpiłabym tam ponownie przed samą wigilią, jednak nawał pracy nie pozwala mi na to. Bardzo bym chciała także w końcu zaśpiewać dla wałbrzyszan, może w nadchodzącym Nowym Roku w końcu się to uda – mówi Nawrocka.

 


ŹRÓDŁO: 30MINUT.PLWróć
dodaj komentarz | Komentarze: