sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
„Wieczory Wałbrzyskie” coraz popularniejsze
2011-09-12 10:43

Anioły w kościele Coraz większą popularnością cieszą się „Wieczory Wałbrzyskie” organizowane przez stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Kolejna tego typu impreza odbyła się 4 września w Kościele Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Tym razem była to muzyka połączona z tekstami poetyckimi. Autorką tekstów jest Barbara Malinowska, wałbrzyska poetka i malarka, oprawę muzyczną przygotował Marcel Kambr – sudecki bard, którego wspierał Piotr Kwiatkowki, wystąpił również Bogumił Serdyński który wraz z autorką czytał teksty. Pochodziły one z nowej książki Barbary Malinowskiej „Sudeckie Anioły”, która ma się ukazać do końca tego roku. Było to już drugie spotkanie z cyklu „Wieczorów wałbrzyskich” w tym sezonie i nie ostatnie jak zapewnia Anna Adamkiewicz – przewodnicząca „Civitas Christiana”. Patronatem „Wieczorów...” jest Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

 


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: