sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Edyta Nawrocka nagrywa teledyski
2011-09-12 10:12

„Escape This World” oraz „See More” to tytuły piosenek Edyty Nawrockiej, do których już we wrześniu nakręcone zostaną wideoklipy na Malediwach! Oba utwory utrzymane są w modnym klubowym klimacie i mają podobne przesłanie. „See More” to piosenka utrzymana w stylu house, powstała dwa lata temu i to ona jako pierwsza trafiła na listy przebojów kilku rozgłośni radiowych, była przełomowa, przyniosła Edycie sporą popularność. Escape This World natomiast jest połączeniem gatunków trance i house. Takie połączenia są obecnie bardzo modne i chętnie wykorzystywane przez wszystkich artystów obracających się w kręgach muzyki klubowej i POP. „Escape This World” Jest to pewnego rodzaju kontynuacja „See More”.
 


Opowiada o uczuciach, marzeniach i chęci życia w lepszym świecie. – Teksty pisane przez Edytę pozostawiają słuchaczom wiele swobody. Edyta nie chce narzucać nikomu własnej interpretacji, dlatego każdy może znaleźć w nich wiele odnośników do różnych sfer życia - tłumaczy Przemek Tokarski, menedżer Edyty. Nowopowstały utwór będzie miał kilka oficjalnych premier - radiową, klubową i internetową. Dokładne terminy zostaną ogłoszone na stronie www.edytanawrocka.pl. Termin realizacji zdjęć do teledy-sków to 20.09 - 6.10.2011. Oba klipy gotowe będą jeszcze w październiku i zostaną wtedy zaprezentowane szerszej publiczności. - Już w tej chwili możemy stwierdzić że będą przełomowe. - Jeszcze nigdy żaden polski artysta nie nagrywał teledysku w tak pięknych i egzotycznych plenerach - mówi Edyta. - Z pewności zaskoczymy wszystkich. Oba wideoklipy będą zrealizowane na wysokiej klasy sprzęcie – aparatem Canon EOS 7D. Osoby obeznane w produkcji filmowej wiedzą, że w tej chwili za pomocą tych aparatów realizuje się wiele wysokobudżetowych produkcji kinowych. Dlatego nowe teledyski Edyty Nawrockiej w niczym nie będą ustępować produkcjom które na co dzień oglądać można w telewizji.

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: