sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Wieczór literacko muzyczny z cyklu „Wieczory Wałbrzyskie”
2011-09-05 10:28

W najbliższą niedzielę (4 września) o godzinie 19.00 w kościele św.Anołów Stróżów w wałbrzyskim Śródmieściu odbędzie się kolejna impreza z cyklu „Wieczory Wałbrzyskie”. Tym razem będą to „Sudeckie Anioły” Barbary Malinowskiej. W programie literacko-muzycznym usłyszymy utwory Barbary Malinowskiej, Czesława Niemena, Edwarda Stachury, Jaromira Nohavicy, Starego Dobrego Małżeństwa, Elżbiety Adamiak w oprawie muzyczno-wokalnej Marcela Kambra. Organizatorem „Wieczorów” jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, a patronem honorowym Izabela Katarzyna Mrzygłocka, poseł na Sejm RP. Wstęp wolny.


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: