sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Muzyka irlandzka w Strzegomiu
2011-07-19 08:59

Dnia 15 lipca 2011r. w Centrum Aktywności Społecznej "KARMEL" w Strzegomiu, zabrzmiała energetyzująca muzyka irlandzka.


 

Na scenie wystąpił zespół Cestle Dreams w składzie: Grzegorz Buczkowski -muzyk, gitarzysta ,aranżer, kompozytor, twórca i lider zespołu oraz Katarzyna Lipert - skrzypaczka, koncertmistrz Akademickiej Orkiestry Symfonicznej we Wrocławiu.

 

Zaprezentowany repertuar zawierał utwory Średniowieczne, elementy muzyki irlandzkiej i celtyckiej.

Publiczność została wprawiona w niepowtarzalny klimat czasów i miejsc tajemniczych i nieznanych. Gra świateł i wyjątkowość miejsca zachwyciła wszystkich przybyłych na koncert, także dzieci i młodzież.

 

W sierpniu 2011 r. podczas XX Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Folkloru dziedziniec Centrum Aktywności Społecznej "Karmel", będzie gościł Zespół Folklorystyczny "Volinianoczka" z Ukrainy.

 

23 września 2011r. odbędzie się oficjalne otwarcie Centrum Aktywności Społecznej "KARMEL".

Na dziedzińcu zaprezentują się soliści scen łódzkich Joanna i Andrzej Jurkiewiczowie z koncertem "Muzyka nie zna granic".

 

 

źródło: strzegom.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: