sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Strzegomskie Centrum Kultury rozbrzmiało muzyką
2011-03-21 21:57

Jak wiadomo od dawna - muzyka łączy pokolenia, i o tym fakcie mógł się przekonać każdy, kto w dniach 18 - 19 marca br. odwiedził Strzegomskie Centrum Kultury i brał udział w ,,Warsztatach Muzycznych".

Uczestnicy warsztatów przez dwa dni mieli okazję wysłuchać czterech wykładów i w ten sposób nieodpłatnie zgłębić tajniki wiedzy w następujących kategoriach muzycznych: gitara basowa, gitara elektryczna, emisja głosu i sceniczne aspekty pracy muzyka.

Zajęcia były prowadzone przez profesjonalnych muzyków zaprzyjaźnionych z SCK, co uatrakcyjniło formułę przedsięwzięcia i przełożyło się na frekwencję. Warto więc zaznaczyć, że w warsztatach wzięły udział 33 zadeklarowane osoby, a kolejne 20 osób uczestniczyło w formie wolnych słuchaczy.
Podczas spotkań - oprócz wykładów i ćwiczeń - uczestnicy mieli przygotowane konspekty z wybranych przedmiotów, a na koniec każdego dnia, wraz z dydaktykami, mogli prezentować swoje umiejętności w ramach wspólnego ,,jam session".

Pozytywna atmosfera i fakt, że Strzegomskie Warsztaty Muzyczne zostały entuzjastycznie przyjęte można uznać za dobrą prognozę na przyszłość i szansę organizowania kolejnych edycji.

 


źródło: strzegom.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: