sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Haju / Złote Twarze - "Międzyświat"
2011-03-17 15:37

Od dzisiaj na www.miedzyswiat.pl można zamawiać płytę Haju / Złote Twarze - "Międzyświat". Uwaga! Sam ustalasz ile będzie kosztować Twój "Międzyświat". Ty zdecyduj! Równolegle udostępniamy Wam najnowszy teledysk do utworu "Dzień w nocy" z gościnnym udziałem Szada (Trzeci Wymiar) oraz Rekorda (Pepe Skuad).. Mamy nadzieję, że odkryjecie swój Międzyświat i z przyjemnością będziecie gościć płytę w swoich odtwarzaczach.

Projekt Haju i Złote Twarze został zapoczątkowany albumem pt. Jawosen, który powstał w 2007 roku. Płyta liczyła osiem utworów, dobranych według ścisłej koncepcji. Dalsza współpraca zaowocowała kontynuacją zamysłu grupy, co przyczyniło się do powstania najnowszego albumu pt. Międzyświat.


źródło: zdolnyslask.comWróć
dodaj komentarz | Komentarze: