sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Wielki koncert zespołu Perfect w Świebodzicach za nami
2011-03-09 16:00

Co najmniej tysiąc osób spędziło niedzielny wieczór przy największych przebojach zespołu Perfect. Giganci rocka wystąpili w hali widowiskowo-sportowej w Świebodzicach, w ramach trasy koncertowej promującej jubileusz 30-lecia istnienia formacji. Ci, którzy spodziewali się usłyszeć nieśmiertelne hity Perfectu, takie jak "Autobiografia", "Nie płacz Ewka" czy "Niepokonani" - nie zawiedli się. Artyści wykonali także dwa utwory ze swojej najnowszej płyty - "XXX".

Grzegorz Markowski i jego koledzy z zespołu w czasie godzinnego koncertu dostarczyli wszystkim ogromną dawkę energii i wzruszenia - zwłaszcza tym fanom, którzy przy piosenkach Perfectu przeżywali swoją młodość. Ale publiczność była bardzo zróżnicowana, wielopokoleniowa, od bardzo młodych ludzi po “młodzież” 50+. Rozbawieni ludzie nie dali gwiazdom szybko zejść ze sceny, nie obeszło się bez bisów i gorących oklasków na pożegnanie.

Wokalista zespołu żegnając się z publicznością przyznał, że długo będzie pamiętał Świebodzice i gorące przyjęcie, które świebodziczanie zgotowali gwiazdom.


źródło: swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: