sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
KOMBII zagrało dla świebodzickich zakochanych
2011-02-23 15:56

W sobotę 12 lutego 2011 r. publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej w Świebodzicach miała okazję pobawić się przy utworach zespołu KOMBII, który powstał w 2003 r. z inicjatywy Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty.

Publiczność przyjęła gorącymi brawami gwiazdę wieczoru, którą zapowiedział Pan Bogdan Kożuchowicz Burmistrz Miasta Świebodzice. Koncert walentynkowy rozpoczął się znanym utworem sprzed 30 lat pt. "Victoria Hotel". Lider zespołu, Grzegorz Skawiński, nawiązał bardzo dobry kontakt z publicznością. Często żartował, zapowiadał kolejne utwory z własnego repertuaru zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Sympatycznym momentem koncertu była prezentacja składu zespołu (Grzegorz Skawiński - gitara, wokal, Waldemar Tkaczyk - gitara basowa, Adam Tkaczyk - perkusja, Bartosz Wielgosz - instrumenty klawiszowe). Każdy z nich miał chwilę, na zaprezentowanie swoich umiejętności muzycznych. Największe owacje dostał syn gitarzysty basowego Waldemara Tkaczyka - Adam - za porywające solo na perkusji.

Publiczność zachęcona do zabawy coraz liczniej gromadziła się pod sceną wspólnie śpiewając kolejne utwory. Oprócz nowych kawałków takich jak: "Pokolenie", "Zaczaruj mnie", "Gdzie jesteś dziś" czy "Ślad" mogliśmy usłyszeć również stare utwory w nowych aranżacjach, np. "Słodkiego miłego życia", "Black & White" oraz "Kochać Cię za późno". Po koncercie artyści chętnie rozdawali autografy i pozowali do pamiątkowych zdjęć z fanami.


źródło: osir.swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: