sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Zespół FURIA w WOK
2011-01-29 14:57

29 stycznia 2011 roku będziemy mogli odbyć podróż w świat poezji, czarów, magii i tajemnych zaklęć znanych tylko nielicznym. Na cztery godziny sala czarna Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Białym Kamieniu zostanie zamieniona w świątynię muz. W ten magiczny i odrealniony świat wprowadzą nas między innymi zespoły: Furia, Echoes Area, Tenebrosus.

FURIA – zespół powstał w 2003 roku w Katowicach. Obecnie jest to jeden z niewielu bardzo znanych Polskich zespołów muzycznych, który koncertuje nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych scenach. Skład grupy: Nihil-śpiew, gitara; Sars – bass; Voldtekt - gitara i Namtar - perkusja. FURIA to potężna dawka lekko depresyjnej i nihilistycznej poezji śpiewanej, okraszonej bogatym w smaczki podkładem muzycznym o niespodziewanie nowoczesnej stylistyce, który buduje specyficzny klimat właściwy dla tego zespołu. Furia zadebiutowała w 2003 roku wydawnictwem "I Spokój", w 2007 roku został wydany pierwszy pełny album "Martwa Polska Jesień", który zebrał pozytywne recenzje. Na początku 2009 roku powstał mini album "Płoń", który przyczynił się do dużej popularności zespołu, a następnie pełnowymiarowy album "Grudzień Za Grudniem".Zobacz także: Echoes Area http://www.myspace.com/echoesarea
TENEBROSUS http://www.myspace.com/tenebrosusband

Bilety: 15 pln przedsprzedaż (WOK Biały Kamień, Papug Pub, Pub 12%), 20 pln w dniu koncertu. Start: godzina 17:00, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, ul. Andersa 185.

 

źródło: wok.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: