sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Reggae'owe kolędowanie w Mieroszowie
2011-01-13 14:23

Z początkiem grudnia br. mieroszowski zespół FOFO wraz z wałbrzyską Filharmonią Sudecką, dał kilka koncertów dla dzieci i młodzieży z Wałbrzychu, Świdnicy i Legnicy. Był to szczególny projekt, gdyż w repertuarze koncertów znalazły się znane kolędy świąteczne w aranżacjach reggae przygotowanych przez zespół FOFO. Na scenie wystąpili: Magda Rościnska-Frankowska (wokal), Łukasz Przybysz (perkusja), Daniel Czuchrowski (gitara), Michał Sowa (gitara), Leszek Mirosz (bas), Łukasz Szczapa ( ins. perkus. / wokal) oraz muzycy Filharmonii Sudeckiej Darek Piechowiak ( puzon) i Łukasz Kędzia ( trąbka). Bilety na koncerty zostały wyprzedane na długo przed występami, a niecodzienny projekt muzyczny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów zespołu FOFO. Specjalnie dla nich przygotowany został koncert, który odbył się 18 grudnia br. w sali kinowej Mieroszowskiego Centrum Kultury. Była to również okazja do zaprezentowania sekcji muzycznych działających przy MCK Mieroszów. W świątecznych rytmach wystąpiła sekcja gitarowa prowadzona przez Andrzeja Migdalskiego, Sekcja Śpiewu prowadzona przez Krystynę Cybulską oraz Sekcja tańca i rytmiki prowadzona przez Agatę Szmit. Niewątpliwie gwiazdą tego wieczoru, na którą z utęsknieniem czekała publiczność, był zespół FOFO wraz z przedstawicielem filharmonii. Pełen pozytywnej energii występ ukazał inne oblicze kolęd.


źródło: mieroszow.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: