sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
19 Finał WOŚP w Głuszycy
2011-01-13 13:48

W Centrum Kultury - Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył sie XIX Finał WOŚP.
Podczas finałowego koncertu w sali widowiskowej zaprezentowały się zespoły dziecięce z głuszyckich szkół podstawowych oraz młodzież z Gimnazjum. Licznie zgromadzona publiczność podziwiała także prężnie rozwijający się Chór "Pokolenie" działający przy CK-MBP, w którym występują wspólnie głuszyccy seniorzy oraz dzieci i młodzież.
Największą atrakcją był występ finalisty programu "Mam talent", Pana Piotra Boruty, który wraz ze swoją maskotką Czocherem doskonale bawił zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Ponadto na scenie zaprezentowały się grupy taneczne działające przy Centrum Kultury oraz gościnnie zespół tańca hip hop z Nowej Rudy.
Na zakończenie części artystycznej wystąpił zespół ANAKIN POLISH COVER BAND, który rozgrzał publiczność najpopularniejszymi przebojami polskiego rocka.
Punktualnie o godzinie 20 uczestnicy WOŚP zgromadzeni w Parku Jordanowskim mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni - Światełko do Nieba.
Był również słodki akcent wydarzenia - przepyszne ciasta, które wypiekli rodzice dzieci ze wszystkich głuszyckich szkół.
60 wolontariuszy podczas XIX Finału WOŚP w Głuszycy zebrało 6337,00 zł, 39,00 koron czeskich, 10,84 euro oraz 1,29 Funta.

Te wszystkie wydarzenia nie odbyły by się bez zaangażowania organizatorów pracowników Centrum Kultury Miejskiej Biblioteki Publicznej, wolontariuszy oraz nauczycieli.
Dziękujemy im serdecznie za serce i zaangażowanie w organizację tego wspaniałego wydarzenia.


źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: