sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Plan Finału WOŚP w Świdnicy
2011-01-06 16:18


19 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 9 stycznia. Zebrane w tym roku pieniądze przeznaczone będą na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.


W różnych częściach Świdnicy kwestować będzie 150 wolontariuszy. A w Rynku – licytacja, koncerty, pokazy straży pożarnej i policji oraz gry i zabawy dla dzieci. Głównym organizatorem jest, już tradycyjnie, Komenda Hufca ZHP w Świdnicy, a wspiera ją Urząd Miejski, Świdnicki Ośrodek Kultury i Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz wiele świdnickich firm i instytucji. Władze miasta przekazały na licytację znanego już m. in. z Festiwalu Reżyserii Filmowej pluszowego dzika oraz złotego Dukata na Szczęście – nagrodę przyznaną przez Serwis Samorządowy PAP dla Świdnicy za budowanie wizerunku informacyjnego.


Swój sztab i 50 wolontariuszy będzie mieć również Telewizja „Teletop Sudety”. Już po raz 10 odbędzie się również aukcja. Wśród licytowanych przedmiotów znajdzie się ręcznie malowana bombka z herbem Świdnicy podarowana przez prezydenta Wojciecha Murdzka. Relacja na antenie od godz. 18.00.

Program finału WOŚP

Rynek, scena, prowadzący Grzegorz Godula
Godz. 12.00-18.30
Szalona muzyczna jazda – koncerty zespołów: In Ashes, Sensual Sentence, Sonny Blues, The Mechanix, Honky Tonk Brothers, Formacja Dobrego Rocka „Eljot”, a między koncertami licytacje.
Godz. 18.30
Główna licytacja z udziałem Pauliny Lendy
Godz. 19.00
Koncert zespołu Zakaz Wjazdu
Godz. 20.00
Światełko do nieba – pokazy sztucznych ogni, laserów i fajerwerków.
Imprezy towarzyszące:
Godz. 12.00 – 15.00 Jarmark Rodzinny dla dzieci i rodziców, a w nim:
- kram harcerskich różności,
- gry i zabawy dla dzieci organizowane przez firmę „Ale-Heca”,
- pokazy sprzętu Państwowej Straży Pożarnej, pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej,
- zdjęcie z Komisarzem Lwem i pokazy policyjnej grupy antyterrorystycznej,
- przejażdżki na quadach Moto Świdnica,
- Planetarium,
- stoisko Drużyny Braci – Chrześcijańskiej Formacji ASG.
Od rana do wieczora na scenie głównej licytacja cennych przedmiotów.

 

 

źródło: um.swidnica.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: