sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
WOŚP w Strzegomiu
2011-01-04 17:23

W Strzegomiu, tak jak w większości polskich miast, już po raz XIX zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będziemy zbierać pieniądze NA ZAKUP SPRZĘTU DLA DZIECI Z CHOROBAMI UROLOGICZNYMI I NEFROLOGICZNYMI. Od godzin rannych 9 stycznia 2011 r. ruszy 50 wolontariuszy, aby "zapukać do serc" Strzegomian.

Natomiast o godz. 15.00 w hali Sportowej OSiR w Strzegomiu (ul. Mickiewicza) rozpoczną się prezentacje artystyczne z udziałem dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, sekcji wokalnej działającej przy SCK oraz zespołów folklorystycznych i rockowych z terenu miasta i Gminy Strzegom. W przerwach między występami obędzie się licytacja gadżetów WOŚP oraz darów ofiarowanych przez Strzegomian.
Nad bezpieczeństwem wolontariuszy i mieszkańców czuwać będą funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej.

Serdecznie zapraszamy zarówno do składania datków jak i udziału w koncercie WOŚP w niedzielę 9 stycznia 2011 r.


źródło: strzegom.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: