sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Singiel KASTY już dostępny!
2011-01-03 20:00

KASTA prezentuje singiel "FLOW" z koncept albumu WALDEMAR KASTA "PRAWDA NAGA", którego producentem muzycznym jest WITOLD DONATAN. Utwór można również usłyszeć na antenie Polskiego Radia CZWÓRKA. Już przed premierą sklepową album dostępny jest w PREORDERZE na www.waldemarkasta.pl.

Do 24 grudnia włącznie, płyta (2CD) do kupienia w preorderze tylko na www.waldemarkasta.pl w cenie 30zł.
Od 24 grudnia płyta (2CD) dostępna również w dobrych sklepach internetowych w cenie 35zł.


Ogólnopolska premiera sklepowa albumu planowana jest na 17 stycznia 2011r. Z tej okazji 3W KASTA zapraszają 18 stycznia na spotkanie z sympatykami do EMPIKU we Wrocławskim C.H.RENOMA przy ul.Świdnickiej, gdzie raperzy będą podpisywali swoje albumy. W związku z premierą płyty SZAD "21 GRAMÓW" wydarzenie organizowane jest wspólnie z zespołem TRZECI WYMIAR.
 


źródło: zdolnyslask.comWróć
dodaj komentarz | Komentarze: