sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Zagrają dla chorej Karoliny
2010-12-19 20:24

„Świdnicka Kolęda” wielkie przedświąteczne wydarzenie w Świdnicy zyskało akcent charytatywny m. in. za sprawą koncertu „Pomagamy chodzić Karolinie”. A ten zaplanowano na środę, 22 grudnia na godz. 18.00.


Na deskach świdnickiego teatru (Rynek 43) wystąpi zespół All For Him z musicalem „Zapytaj Tych, Co Go Znają”. Wstęp na musical jest bezpłatny, a podczas koncertu zbierane będą datki na leczenie Karoliny.

4-latka urodziła się z zespołem wad, które uniemożliwiają prawidłowe poruszanie się dziewczynki. Może jej pomóc innowacyjna metoda, która nie jest refundowana przez NFZ, a polega na wyprostowaniu i wydłużeniu nogi. Rodzice Karoliny sfinansowali pierwszy etap leczenia, potrzeba jest ok. 20 tys. zł na kolejny etap. Datki będą zbierane do puszek przy wejściu do sali teatralnej oraz w trakcie koncertu. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek.
 


źródło: um.swidnica.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: