sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Koncert w bluesowo-jazzowy Filharmonii Sudeckiej
2010-12-15 19:44

W sobotę, 18 grudnia o godz. 16.00 w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbędzie się KONCERT NOWOROCZNY "Historia polskiego rocka i bluesa" dla Beneficjentów Projektu systemowego "Feniks - Program Reintegracji Społecznej i Zawodowej Mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizatorem koncertu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałbrzychu, a realizatorem STOWARZYSZENIE MOTYL na Rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Wykonawcami będą niepełnosprawni wokaliści - laureaci ogólnopolskich festiwali oraz Chór Integracyjny. Akompaniament zapewni Symbollika Band, a prowadzenie Jerzy Karmiński Prezes Stowarzyszenia Motyl oraz Patryk Matwiejczuk student Akademii Muzycznej, aktor serialu "Plebania".


źródło: um.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: