sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
XXII Spotkania z Piosenką Religijną i Refleksyjną
2010-11-16 16:34


Strzegomskie Centrum Kultury było organizatorem kolejnych już XXII Spotkań z Piosenką Religijną i Refleksyjną. Dzięki gościnności Ks. Prałata Marka Babuśki tegoroczne Spotkania odbyły się w Bazylice Mniejszej Św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu.

Wspaniała gotycka budowla sprawiła, iż klimat Spotkań był wyjątkowy i niepowtarzalny. Atmosfera udzieliła się nie tylko wykonawcom, ale również wszystkim widzom.
 W XXII Spotkaniach z Piosenką Religijną i Refleksyjna wzięli udział Natalia Rydwańska z Zespołu Wokalnego "In Life" z SCK, Martyna Proniewicz ze Szkoły Podstawowej w Pastuchowie - Parafia Św. Barbary w Pastuchowie, Pan Zbigniew Ciesielski z Ujazdu Górnego, Zespół Folklorystyczny "Olszaniacy" z Olszan, Zespół Wokalno-Instrumentalny "Jeruzalem" z Parafii Św. Jana Chrzciciela w Jaroszowie, Schola Dziecięca P.W. Ojca Pio z Parafii Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Boskiej Szkaplerznej w Strzegomiu, Chór Św. Cecylii z Parafii Św. App. Piotra i Pawła oraz gościnnie istniejący od 1919 r. Chór Mieszany Singverein z austriackiego miasta Enns.
Każdy z uczestników otrzymał ufundowane przez Zarząd Powiatu Świdnickiego nagrody książkowe oraz dyplomy uczestnictwa.

 

 

źródło: strzegom.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: