sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
LIGA ROCKA w Wałbrzychu!
2010-11-12 16:50

Po dość długiej przerwie na w WOK znów będzie można usłyszeć rockowe brzmienia w ramach „Ligii Rocka”. Już 19 listopada o godzinie 18.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Andersa 185 zaprezentują sie dwa zespoły POSE 69 i Post Scriptum.

POSE69 to zespół z Wałbrzycha grający kalifornijski Pop Punk. Zainspirowani takimi zespołami, jak: Blink 182, Simple Plan, czy Sum 41 przekazują poprzez swoją muzykę dużą dawkę pozytywnej energii. W tekstach poruszają problemy życia codziennego nastolatków, ukazują je w żartobliwy sposób. Jak sami mówią: "Naszą muzykę kierujemy w szczególności do ludzi pozytywnie nastawionych, cieszących się życiem”.


 


Post Scriptum powstało piętnaście lat temu w Kamiennej Górze. Od tego czasu zarejestrowali trzy nagrania demo. Jedno w studiu Radia Jowisz w Jeleniej Górze i dwa we Wrocławiu: w studio under -groundowym i w studio Tibo Telewizji Wrocław. W 1994 roku zagrali koncert z zespołem Vader. W tamtym okresie ukazała się bardzo pozytywna recenzja pierwszej demówki w Metal Hammer. W 2002 roku na siódmym Finale Ligii Rocka w Jeleniej Górze zajęli II miejsce. Sporo grają i koncertują.

Nikt nie będzie zawiedziony. Duża dawka dobrego rockowego grania. Wjazd jedyne 5 zł

 

źródło: wok.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: