sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
21 Gramów Szada
2010-10-21 14:21

Szad to jeden z członków legendarnego już zespołu Trzeci Wymiar i Kasta Skład. Płyta "21 Gramów" to zestaw 21 utworów, nad którymi raper pracował niemal rok czasu. Jest to pierwsza z trzech zapowiedzianych bardzo oczekiwanych przez rynek hiphopowy w Polsce solowych płyt trzech frontman'ów Trzeciego Wymiaru.

Za warstwę muzyczną płyty odpowiedzialni są Bedwaem, Amat, DjFast oraz jeden z najlepszych polskich producentów Dj Creon. Sama płyta utrzymana jest w konwencji klasycznego, brudnego rapu, do którego zespół zdążył już przyzwyczaić swoich fanów poprzednimi wydawnictwami.

 


Materiał zostanie wydany nakładem wytwórni Labirynt Records i promowany będzie trzema profesjonalnymi videoklipami, z których pierwszy premierę miał będzie w listopadzie 2010 roku tuż przed premierą albumu "21Gramów". Już wkrótce pojawi się pełna tracklista płyty z pierwszym, nieoficjalnym singlem internetowym, natomiast oficjalna premiera sklepowa krążka planowana jest na koniec listopada 2010.

 

źródło: zdolnyslask.comWróć
dodaj komentarz | Komentarze: