sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Przegląd Zespołów Amatorskich Seniorów w Świebodzicach
2010-10-12 18:03


Kilkanaście zespołów, biorących udział w konkursie, występ gości spod Bielska Białej i mnóstwo wspaniałej zabawy. Taką frajdę zafundowali świebodziccy seniorzy widzom, którzy przyszli obejrzeć drugą edycją przeglądu zespołów ludowych.

II Regionalny Przegląd Zespołów Amatorskich Seniorów "Śpiewać każdy może", który odbył się w sobotę, 9 października, uroczyście otworzył burmistrz miasta Bogdan Kożuchowicz, patron imprezy. Wśród gości byli też m.in. starosta świdnicki Zygmunt Worsa, przewodnicząca Zarządu Okręgu Polskiego Związku emerytów, Rencistów i Inwalidów Anna Mirska. Przy różnorodnej muzyce i śpiewaniu bawili się wszyscy, włącznie w zaproszonymi gośćmi i jurorkami. Takiego tanecznego korowodu, jaki powstał spontanicznie podczas oczekiwania na werdykt jury, dawno w hali OSiR-u nie widziano. Tańczyło w "wężu' i parach wielu członków zespołów oraz widzowie.

 


Decyzją jury pierwsze miejsce przypadło Zespołowi Śpiewaczemu "Marzenie" z osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. Drugie zajął "Wrzos" z Lubawki, a trzecie -gospodarze czyli Zespół "Akord". Wyróżnienia przypadły "Szarotce" z Mysłakowic k. Jeleniej Góry, "Dobromierzanom" i Zespołowi "Retro" ze Strzegomia. Wśród trójki solistów najwyżej oceniono Mieczysława Hardziejko.

 

źródło: swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: