sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Filharmonia Sudecka zaprasza na Melodie Świata
2008-10-24 15:46

Filharmonia Sudecka 25 października zaprasza na koncert symfoniczny, który odbędzie się o godz. 19.00 w Sali Filharmonii Sudeckiej. Wystąpi Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze w koncercie specjalnym "Melodie Świata".


W programie tego koncertu znajdą się utwory takich kompozytorów jak: F.Liszt, P. de Sarasate, E. Waldteufel, E. Rodriguez, G. Miller, J. Strauss, T. Mackeben. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, a na scenie zaprezentują się: Jan Ślęk - dyrygent, Henryk Teichert - narrator, Krystian Krzeszowiak - tenor, Wiktor Kuzniecow - skrzypce, Agnieszka Tomaszewska - sopran.
Źródło: (RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: