sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Konkurs wokalny dla małych gwiazd
2010-09-21 14:22

„Zostań Gwiazdą Barbie” to ogólnopolska kampania, której celem jest znalezienie 3 najlepiej śpiewających dziewczynek w wieku 3-10 lat. Kampania ma promować talenty muzyczne dzieci i wspierać ich marzenia.

Dziewczynki wybrane zostaną w ramach castingów organizowanych na terenie całego kraju. Wszystkie dzieci wykonają jedną i tę samą piosenkę, stworzoną na potrzeby kampanii.

W Wałbrzychu casting odbędzie się 12 października br. w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Andersa 185 w godzinach 15.oo – 18.oo w Sali Artystycznej.Piosenkę w wersji: pełnej, z linią melodyczną oraz teledyskiem karaoke, można będzie odnaleźć na konkursowej stronie internetowej.
Trzy najlepiej śpiewające dziewczynki wyłonione zostaną spośród zgłoszeń nadesłanych przez placówki organizujące castingi oraz zgłoszeń indywidualnych. W nagrodę nagrają piosenkę konkursową w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie, która na przełomie listopada i grudnia emitowana będzie w dziecięcej stacji TV.
Informacje o zwyciężczyniach zostaną opublikowane na internetowej stronie konkursowej.
Wszelkie informacje na stronie konkursowej:
www.barbietalentshow.pl

Uwaga! Dzieci, które nie umieją czytać powinny znać tekst piosenki na pamięć.

 

źródło: wok.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: