sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Recital Artura Gotza - relacja
2010-09-21 14:06

Ostatni weekend w Świebodzicach rozpoczął się lekką nutką erotyzmu i wielką dozą wysmakowanego humoru. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w recitalu piosenki aktorskiej i kabaretowej Artura Gotza "Tango d'amore". Artysta wraz z niesamowitymi muzykami powiódł nas poprzez gamę różnorodnych emocji - od fascynacji przez radość i wzruszenie na lekkim dreszczyku erotyzmu kończąc.Widzowie zatem powędrowali w krainę nostalgii i magii, a przede wszystkim poznali receptę na długowieczność. A to wszystko dzięki artystom, którym serdecznie dziękujemy za wspólny wieczór.

Mamy nadzieję, że tak licznie przybyli goście mieli sposobność w naszym MDK na chwilkę przyjemnego zapomnienia i odnalezienia ukrytych pragnień. Ten piątkowy wieczór z pewnością ubarwił życie kulturalne w naszym mieście. Dlatego też pięknie dziękujemy wszystkim widzom za przybycie i zapraszamy do dalszego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, których na pewno nie zabraknie w naszym Miejskim Domu Kultury. Już wkrótce przed nami spektakl teatralny, kino górskie, koncerty i wystawy.

 

źródło: swiebodzice.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: