sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Lubisz tworzyć muzykę? Wałbrzyska grupa Aperto czeka!
2010-09-07 11:45

Zapraszamy osoby w wieku od 8 do 18 lat, które kochają śpiewać bądź grają na instrumentach do współtworzenia grupy Aperto.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 września o godzinie 17.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze. - Proszę przygotować jedną piosenkę lub utwór na instrumencie – mówi instruktor Paulina Wójcik.Wokalny, dziecięco - młodzieżowy zespół Aperto obchodzi pięć lat swojej działalności. Grupa liczy 20 osób. Dla wszystkich wspólną pasją jest śpiew i muzyka. Aperto daje możliwość rozwijania i prezentowania swoich talentów na różnego rodzaju imprezach kulturalnych. To nie tylko miejsce prób, ale też możliwość poznania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, nauka samodzielności i panowania nad stresem.
- Każdy występ dostarcza wielkich emocji oraz satysfakcji z dobrze wykonanego koncertu – zachęca Paulina Wójcik.

Repertuar zespołu to utwory własne, do których młodzi ludzie sami piszą teksty oraz znane przeboje zespołów takich jak m.in.: Skaldowie, Czerwone Gitary.

 

źródło: wok.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: