sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Nowy teledysk wałbrzyskiej FABUŁY!
2010-08-31 15:03

Wytwórnia Step Records oraz białostocka Fabuła przedstawiają najnowszy teledysk nakręcony do utworu pt. „Pijany Bankrut". Jest to pierwszy singiel promujący nadchodzącą, drugą płytę zespołu, który za swój pierwszy krążek „Dzieło Sztuki" został okrzyknięty „Debiutem Roku".

Drugi album Fabuły zatytułowany „Made In 2", nagrany z powracającym do składu Konradziwem, jest kontynuacją drogi obranej przez Ede, Bezczela oraz Poszwixxxa przy debiucie. Białostocki styl, znakomici goście oraz bezkompromisowe podejście do muzyki sprawiają, iż nowy album Fabuły będzie mocną pozycją na rynku, którą raperzy potwierdzą swoje umiejętności oraz talent.

 


www.zdolnyslask.com/muzykafilmy/211-fabula-pijany-bankrut-teledysk

źródło: zdolnyslask.comWróć
dodaj komentarz | Komentarze: