sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Głuszyca pożegnała lato
2010-08-30 15:35

Były koncerty, konkursy, przedstawienie teatralne i zabawa do późnych godzin nocnych.

 

Przez dwa dni mieszkańcy Głuszycy żegnali lato. Najpierw muzycznie - w sobotę bowiem bawili się przy zespołach NATIV, DZL, Zielony Groszek oraz gwieździe wieczoru - radomskiej formacji Jamal, która - nie mac co ukrywać - zgromadziła najwięcej fanów. Co prawda, zespół długo się stroił, ale wynagrodził to cierpliwej publice blisko dwugodzinnym koncertem podczas którego zaprezentował m.in. kawałki z ostatniej płyty. Jak się okazało, świetnie znanej publiczności, bowiem ta śpiewała wraz z wokalistą.


Niedziela rozpoczęła się od atrakcji przeznaczonej dla najmłodszych - Ogólnopolski Teatr William Es zaprezentował przedstawienie pt. ,,Czerwony Kapturek". Były też konkursy i występy muzyczne. Zabawa trwała do godz. 22. Organizatorem weekendowego pożegnania lata było głuszyckie Centrum Kultury.
Fanów formacji Jamal dodatkowo zachęcamy do czytania Głosu Głuszycy - można będzie otrzymać plakaty z imprezy z autografem Tomka ,,Miodu" Mioduszewskiego. Szczegóły już w najbliższym numerze.

 

źródło: gluszyca.pl

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: