sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Nowy teledysk Fatum Crew
2010-08-18 10:49

Po wielu trudnościach i pomimo różnych przeciwności doczekaliśmy się premiery teledysku Fatum Crew, feat. EastWestRockers "Do końca naszych dni". Przypominamy, że to już trzeci klip promujący legalny debiut zespołu, płytę "Do przodu stale". Zwiastuje on również najbliższe plany i inicjatywy ekipy Fatum Crew w sezonie 2010/2011, czyli krążek Fatum Crew "Ponad tym wszystkim" oraz Kontrofensywę - Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Kultury Hip-hopowej we Wrocławiu.


Za zdjęcia do teledysku odpowiedzialna jest ekipa FlyingPig, montażem zajęła się znana m.in. z wcześniejszych teledysków zespołu wrocławska grupa filmowa Endorfina. Muzykę do utworu skomponował znany wszystkim artysta i producent muzyczny Mrozu. Poza artystami z EastWestRockers na planie gościnnie pojawiły się dziewczyny z grupy tanecznej Sista Crew. W imieniu artystów zapraszamy wszystkich do oglądania teledysku a także do darmowego ściągania singlowego kawałka Fatum Crew, feat. EastWestRockers "Do końca naszych dni". Utwór i klip dedykujemy Ś.P. Przemysławowi Prusakowi.

 

źródło:  zdolnyśląsk.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: