sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Nowa Liga Rocka
2008-10-17 16:42

Liga Rocka zmieniła formułę. Jest to specjalny ukłon w stronę stałych uczestników, którzy są z nami od początku istnienia imprezy. Począwszy października na scenę Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury zapraszane będą dwa zespoły: przed debiutem, czyli taki, który rozpoczyna dopiero swoją działalność i nie ma w swoim dorobku nagranej płyty oraz drugi po debiucie, mogący pochwalić się dorobkiem artystycznym i płytowym. To ogromna szansa dla kapel, które chcą zaistnieć.


- Czekamy na Wasze propozycje zespołów, które powinny zaprezentować się na wałbrzyskiej scenie. Zgłoszenia zespołów w kategorii "po debiucie" prosimy przesyłać na adres: impresariat@wok.walbrzych. pl. Natomiast zespoły, które chcą zadebiutować na scenie prosimy o mail na adres: rafal@ wok.walbrzych.pl. Kolejna Liga Rocka już 17 października godz.18.00, Wałbrzyski Ośrodek Kultury Biały Kamień. Wystąpią zespoły Esqarial oraz U.P.A. Bilety w cenie 10 zł - zachęca Jarosław Huzarewicz, dyrektor WOK.
Źródło: (RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: