sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
DON
2008-10-10 14:41

Nowy sezon z Elektronic Mine rozpocznie się pod hasłem "DON'T BE A MANEKIN". 10 października Wałbrzyski Ośrodek Kultury (Biały Kamień) godz. 21.00 zaprasza wszystkich miłośników muzyki elektronicznej oraz cięższych dźwięków hausowych. W klimat wprowadzą nas odpowiednie światła oraz scenografia specjalnie przygotowana, aby hasło imprezy nie było tylko pustym sloganem.


Odpowiedzialni za dźwięki będą: djs Sonic Saturation, Magneticworks, Mekka Tunes, Joshi, frappe, Grave Digger, Basstek, Synth. Sequence, Cryshis, Phatt Sounds. Przedsprzedaż biletów w cenie 10zł (już do nabycia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury Paskowa Góra oraz Biały Kamień). W dniu imprezy bilety po 12 zł.
Źródło: (RAD) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: