sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Balet Bieriozka w Świebodzicach
2010-02-11 11:20

Po fantastycznym koncercie Chóru Aleksandrowa Świebodzice gościć będą kolejną gwiazdę z Rosji - słynny balet Bieriozka. Jedyny występ na Dolnym Śląsku odbędzie się właśnie w naszym mieście!


Bieriozka jest jedyna w swoim rodzaju. Taniec i śpiew zespołu to jak poezja odzwierciedlająca mieszankę kultur Starej Rosji. Fenomen artystyczny baletu polega na tańcu w korowodzie, ze skomplikowanym układem choreograficznym, który w połączeniu z pięknymi strojami staroruskiej kultury sprawia wrażenie, że artyści nie tańczą, lecz unoszą się, płyną w powietrzu.

Zespół występuje w 60-osobowej zawodowej grupie tanecznej. Artyści występowali na największych scenach teatralnych i koncertowych świata wzbudzając zachwyt i podziw publiczności.
To niepowtarzalne widowisko będzie można zobaczyć 17 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach. O rozpoczęciu sprzedaży biletów będziemy informować.

 Autor: www.swiebodzice.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: