sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Legnica Blues Days 2
2010-02-10 15:24

Przed nami dwudniowe święto miłośników bluesa. Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Legnica Blues Day okazała się wielkim sukcesem. Zainteresowanie legniczan tym gatunkiem muzyki przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów z Legnickiego Centrum Kultury. Nie pozostało więc nic innego, jak zaprosić na drugą edycję tego mini festiwalu.


Tym razem fani bluesa spotkają się ze swymi ulubionymi rytmami w klubie Spiżarnia (ul. Piastowska 1) i to aż przez dwa dni ostatniego weekendu lutego.
- Zapraszamy do nowopowstałej sali koncertowej naszego klubu, która znajduje się nad pubem - mówi Bartek „Bocian” Juraszek, jeden ze współtwórców i współwłaścicieli Spiżarni. - Cieszę się, że tak owocnie układa się nasza współpraca z LCK.
Na scenie w Spiżarni blues będzie królował przez dwa wieczory. W piątek, 26 lutego usłyszymy Double Kick, Nocne Boogie, Siggy Davis (USA) oraz Cree. Początek grania o godzinie 19.00. W sobotę, 27 lutego zagrają Blues Menu, Jaromi i Mandziara Group. Start o 20.00.
Bilety w cenie 25 zł (piątek), 10 zł (sobota) i 30 zł (karnet na oba dni) można kupować od 11 lutego w LCK i Spiżarni.Autor: www.portal.legnica.eu


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: