sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Wałbrzyski teatr w Londynie
2010-02-05 09:19

W dniach od 2 do 7 marca 2010 r. w Londynie, odbędzie się Festiwal Teatrów Tańca Współczesnego dla Seniorów. Został tam zaproszony, jako jedyna tego rodzaju grupa z Polski, wałbrzyski Teatr Tańca Współczesnego „Dawka Energii”, założony przez Wandę Radłowską i Magdalenę Radłowską.
 


Teatr składa się z 30 osób, ale do Londynu wybiera się 15-osobowa grupa, która występować będzie z profesjonalnym teatrem tańca „Company of Elders”, działającym przy teatrze Sadlers Wells. Występ wałbrzyskiego zespołu przewidziany jest na 5 marca na deskach teatru Artsdepot.
- Zaproszenie do Londynu jest dla nas wielkim wyróżnieniem, a jednocześnie sporym zaskoczeniem. Dlatego szukamy sponsorów, którzy pomogliby w sfinansowaniu wyjazdu do Londynu. Koszty jego są wysokie, a uczestnicy festiwalu, emeryci i renciści, muszą je pokryć we własnym zakresie. Należy opłacić przelot samolotem, uszycie strojów oraz koszty pobytu – noclegi, wyżywienie i przejazdy po Londynie. W związku z tym bardzo liczymy na materialne wsparcie życzliwych osób. Dodam, że wyjazd stanowi promocję dla Wałbrzycha i naszego kraju, dlatego na plakatach i ulotkach, które zawieziemy do Londynu, umieścimy logo naszych partnerów oraz przekażemy ich materiały promocyjne – informuje Wanda Radłowska. To laureatka w 2008 r. głównej nagrody Marszałka Województwa Dolnośląskiego „Nestor” i nagrody Zamku Książ w kategorii „Aktywny człowiek trzeciego wieku”, a także Wolontariusz Roku 2007. Z kolei Magdalena Radłowska, choreograf i tancerka, jest absolwentką Uniwersytetu Middlesex i London Contemporary School oraz laureatką m.in. stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także Doliny Kreatywnej TVP.
Telefony kontaktowe: Wanda Radłowska – 692609556, Magdalena Radłowska – 782571647.Autor: www.regionalnatv.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: