sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Walentynkowy koncert
2010-02-05 09:00

"Wierz, Marz, kochaj, miej odwagę...": wyjątkowe i jakże głębokie słowa Walta Disney'a będą tematem przewodnim koncertu, na który zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Dziecięco-młodzieżowy zespół WOKalny „Aperto” przygotował z okazji Dnia Świętego Walentego program słowno – muzyczny.


- Nie będziemy mówić wyłącznie o miłości. Przecież ważne są także: przyjaźń, radość i marzenia – uważa Paulina Wójcik, instruktor „Aperto”.

W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie: od najpiękniejszych piosenek dziecięcych do znanych i lubianych przebojów. Na koncert zapraszamy 11 lutego, o godzinie 18.00 do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze, ul. Broniewskiego 65a. Wstęp wolny.
 Autor: www.regionalnatv.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: