Serię koncertów rockowych w wykonaniu najlepszych kapel zapowiada w Wałbrzychu agencja koncertowa "Aplauz". Propozycja na dobry początek, to legenda polskiego pop rocka, grupa LOMBARD. Muzycy Lombardu wystąpią 26 września w hotelu "Maria". Koncert rozpocznie się o godzinie 20, cena biletu to 37 zł. Można je kupić w recepcji hotelu i pubie "Joker". Kolejna zapowiadana atrakcja, to zespół STRACHY NA LACHY, formacja powołana przez Grabaża i Kozaka, znanych z PIDŻAMY PORNO. Niektóre ich utwory, między innymi "Dzień dobry kocham cię", czy "Piła tango" biły prawdziwe rekordy popularności. "Strachy" są zapowiedziane na 10 października. Potem jeszcze do końca roku mają wystąpić cztery - znane i lubiane, niekiedy wręcz mityczne - kapele, ale ich nazwy organizatorzy chcą na razie zachować w tajemnicy. - Doszliśmy do wniosku, że w Wałbrzychu mało jest okazji do posłuchania na żywo dobrej, rockowej muzyki.
Takie spostrzeżenia mieliśmy już dawno, a ostatecznie utwierdził nas w tym ostatni koncert zespołu TSA w hotelu "Maria". Wszyscy byli ogromnie zadowoleni, i publiczność i muzycy. Do tego stopnia, że i jedni i drudzy dopytują, kiedy następny koncert - mówi Grzegorz Kruczyński z "Aplauzu". Agencja chce sprowadzać zespoły, które mają interesujące propozycje dla słuchaczy - zarówno te z pierwszych miejsc w rankingach, jak i te mniej znane, ale dobrze się zapowiadające. - Zawsze będziemy się starać, aby część kosztów koncertu pokryli sponsorzy. Dzięki temu ceny biletów powinny być przystępne dla każdego. A o frekwencję się nie martwimy, taka muzyka zawsze znajdzie słuchaczy - mówi Grzegorz Kruczyński. Miejscem wszystkich zapowiadanych koncertów będzie sala westernowa hotelu "Maria".
Źródło: (Szela) / 30minut
Prawdziwą muzyczną ucztę zgotowali, zgromadzonej licznie publiczności w Bibliotece+ Centrum Kultury, artyści z Only Kwartet. Koncert rozpoczął się krótkiej prezentacji gminnych inwestycji zrealizowanych w 2025 roku
czytaj więcejWielkimi krokami zbliża się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie może go zabraknąć w Głuszycy. Zapraszamy serdecznie 25 stycznia do wspólnego grania! Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji!
czytaj więcejZapraszamy na wyjątkowe świętowanie pełne wzruszeń, muzyki i międzypokoleniowej radości w Galerii Victoria - 21 stycznia w godzinach 11:00 - 15:00.
czytaj więcejW Bazylice Mniejszej Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie odbył się niezwykły koncert kolędowy „Kolędy przy kominie” w wykonaniu zespołu Pectus. Wypełniona po brzegi świątynia, piękne dźwięki kolęd i pastorałek oraz wyjątkowa atmosfera sprawiły, że był to wieczór pełen wzruszeń, nostalgii, ale także energii i subtelnego humoru.
czytaj więcejBurmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz serdecznie zaprasza mieszkańców oraz gości na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w ramach obchodów święta Trzech Króli. Gwiazdą wieczoru będzie znany i ceniony polski chór Sound’n’Grace.
czytaj więcej