sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
WOK: Electronic Mine - start
2009-02-27 20:47

Po raz pierwszy w tym roku zapraszamy wszystkich, którzy dobrą zabawę upatrują tylko w elektronicznych dźwiękach. Electronic Mine to impreza tworzona przez prawdziwych pasjonatów tego nurtu muzycznego, dbających, aby oprawa wizualna i muzyczna wywoływała w uczestnikach chęć nie tylko dobrej zabawy, ale oderwania się od rzeczywistości.
Będzie to już czwarta edycja tej imprezy. Tym razem kręcimy się w klimacie „planet: TECHNO”. Zabierzemy Was na planetę pełną elektronicznych dźwięków spod znaku dubstep, acid, techno oraz schranz. Możecie spodziewać się również istnie kosmicznego wystroju oraz oświetlenia. Lokalną scenę reprezentować będą Busu, 2nd Wave oraz Awaken, których już nie raz mogliście usłyszeć na wałbrzyskich imprezach. Gościnnie zagrają Sivy oraz Mad Sivy.


Elektronic Mine to jedyna duża impreza w Wałbrzychu, na której można usłyszeć muzykę miksowaną za pomocą płyt winylowych. Dodatkowo na dużym ekranie wyświetlane są wizualizacje miksowane na żywo przez vj’a. Całość barwią promienie kolorowych świateł, stroboskopów, lasera.

Tak będzie już 6 marca. Kolejna noc w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (Biały Kamień) z elektronicznym brzmieniem! Startujemy o 21.00 i bawimy się aż do 3.00. Bilety – tylko 13 zł- już do nabycia w obu placówkach WOK.

Dwie pierwsze osoby, które zarejestrują się w newsletterze i wyślą e-mail na adres: marketing@wok.walbrzych.pl otrzymają podwójne zaproszenia na imprezę. W temacie e-maila należy wpisać słowo: Elektronic Mine, w treści listu: imię, nazwisko i nr telefonu

 

Źródło: um.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: