sowie

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-19 13:15

Ostatni komentarz: Witam- chciałem sprostować, stan surowy nie zagrał w Wałbrzychu, powód- choroba Daniela (bas). Zatem informacja jest nieprawdziwa. Pozdrawiam
dodany: 2009.01.24 12:45:37
przez: Kogut stan surowy
czytaj więcej
Festiwal Piosenki Przedszkolnej
2009-02-20 09:33

Wałbrzyski Ośrodek Kultury otwiera scenę przed najmłodszymi. Tym razem zaprasza przedszkolaków na Festiwal Piosenki Przedszkolnej.
Minifestiwal jest doskonałą formą zabawy, połączoną z możliwością upowszechniania piosenki dziecięcej. Pozwala odkryć już u najmłodszych dzieci ich naturalną muzykalność, rytm i radość śpiewania. Dla każdego uczestnika za występ przewidziany jest drobny upominek. Zapraszamy młodych artystów na naszą scenę. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie www.wok.walbrzych.pl.


Warto przypomnieć, że festiwal jest kontynuacją Konkursu Piosenki Przedszkolnej, organizowanego w Wałbrzychu od 32 lat.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej odbędzie się w sobotę, 21 marca 2009r. o godzinie 11.00 w Sali Artystycznej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Andersa 185.

Źródło: wok.walbrzych.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: